1000 GB Eğitim Arşivi 2019 İZLE+İNDİR

İçerikten biraz daha detaylı bahsetmem gerekirse alt bölümde yüklü olan resimde, tüm eğitimlerin görüntüsü yer alıyor. Dilerseniz inceleyebilirsiniz. Görüntü dışında ben kısaca bir kaç temadan bahsedeyim.Üniversiteye hazırlık, Kpss hazırlık, İlkokul eğitimler, Yazılım, Programlama, Grafik tasarım, Animasyon, 3D Çizim, El Becerileri, Bilim, Felsefe ve Dini eğitimler yer alıyor. Ekonomik sıkıntılardan dolayı Üniversiteye özel ders ve dershane gibi platformlarda hazırlanamayan arkadaşlar burada bulunan setleri kullanabilir.

Videoları en yüksek çözünürlükte upload ettim. Yani yayımlanan video 2K çözünürlük destekliyorsa o şekilde upload ettim. Fakat kimi eğitim videosu var 480p çözünürlükte yayınlanmış. Bu videoları yine en yüksek kalitesinde 480p çözünürlükte upload ettim. İçerikte bazı eğitimler çok videoları süreleri kısa, kimisi fazla süreli ama az eğitim var, bazılarında ise tam tersi çok video ve çok süresi.  Örnek vermem gerekirse YGS – LYS eğitimi 2000 saat civarında. Ve yine Php ile Script yapabileceğiniz eğitimle100 saat civarında.

Eğitimleri rar yada dosya şekilde değil video şeklinde yükledim. Buda şu demek yani Google Drive üzerinden indirebilirsiniz. Bu bana biraz zahmetli olsa da insanlar bu kadar yüklü dosyaları indiremeyecekleri için işlerine yaramayacaktı. Şuan kotalı yada İnterneti düşük olan arkadaşlar Drive üzerinden video şeklinde izleyebilir. Yine bu görüntüyü alt kısımda bulunan resim ile inceleyebilirsiniz.

Burada bulunan eğitim seti ve setleri Enes USTA tarafından yüklenmiştir.
Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. http://goo.gl/W8bUhs

drive.google

drive.google

drive.google