Berkay – İz 2019 Albüm indir Full

Berkay – İz 2019 Full Albüm indir

Türkçe pop müziğinin en sevilen ve en güçlü yorumcularından Berkay, Avrupa Müzik markasıyla yayınlayacağı sürpriz albümü“İZ”in çıkış parçası olan “AYRILMAM” ile tüm radyo ve dijital platformlarda 2 Mayıs itibariyle yerini aldı.

“Taburcu”, “Lolita“, “Ömrümün Yarı Kalanı“, “Ele İnat”, “İzmirli“, “İnanırım”, “Gel Gel”, “Benim Hikayem”, “Sen Varsın”, “Ey Aşk”, “Yaz”, “Deliler” şarkılarıyla ve “AraBest” adını verdiği concept albümündeki şarkılarıyla müzikseverlerin kalbinde yer edinen Berkay, dinleyenlerine “İZ” albümü ile sürpriz yapıyor.

Yeni albüm “İZ”i; bugüne kadar hissettiğim ve yaşadığım birçok duyguyu içinde barındıran bir albüm…! Aslında yaşadığım ömre iz bırakan o kadar çok şarkı var ki bunlar bir değil belki 10 albüme zor sığar. Ama bana iz bırakmış bu şarkıların muhakkak bugünün dinleyicisinde de bir iz bırakacağına eminim! Hepimizin hayatında hem yüzümüzü güldüren hem gözümüzden yaş düşüren iz’ler var.! Geçmişte yaşadığın mutlu ya da mutsuz tüm duyguları “İZ”i dinlerken yüzünde küçücük bir tebessümle hatırlayacağına eminim…sözleriyle ifade ediyor.

Berkay’ın ilk çıkış şarkısı olan“AYRILMAM”ın sözleri Sezen Aksu, müziği Gianis Parios & Antonios Vardis,düzenlemesi Bora Uzer imzalı.

İÇİNDEKİLER
01. Berkay – Ayrılmam
02. Berkay – Bu Gece
03. Berkay – Deli Et Beni
04. Berkay – Yazmışsa Bozmak Olmaz
05. Berkay – Kadınım
06. Berkay – Sayenizde
07. Berkay – Bu Kız Beni Görmeli
08. Berkay – Vurur
09. Berkay – Sigarası Yaldızlı
10. Berkay – Yaz Gazeteci Yaz
11. Berkay – Dokun Bana
Berkay - İz 2019 Albüm indir Full
Berkay - İz 2019 Albüm Full

vipguncel.com

Berkay – İz 2019 Albüm indir

Berkay – İz 2019 Albüm indir

Berkay – İz 2019 Albüm indir