Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

1- EBATES

Aslında bu uygulamada direkt olarak para kazanmak mümkün değil. Uygulama içerisinde onlarca alışveriş yapabileceğiniz platform var, bu platformlardan yaptığınız alışverişler için ek para veriliyor. Örneğin uygulamada yer alan bir mağazadan 100 liralık ayakkabı aldığınız zaman, uygulama sizlere 20 TL hediye veriyor. Bu hediyeleri başka mağazalarda alışveriş olarak kullanabiliyorsunuz. Uygulamaya göz atmanızda fayda var, aslında satılan ürünler çok pahalı ürünler değil. Yani her türlü kazançlı çıkabilirsiniz.

İndirme: App Store | Google Play

2- IBOTTA

Ebates ile aynı mantıkla çalışan bir başka uygulama. Ebates’e ek olarak bu uygulamada, birçok mekana giderek burada fotoğraf çekmeniz isteniyor. Bu fotoğraflara da ek ücretler ödeniyor. Uygulamada ücretleri Paypal, Venmo ve Hediye Çekleri ile alabiliyorsunuz. Minimum ödeme tutarı 10 dolar.

İndirme: App Store | Google Play

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİREN ÇOK PARA KAZANAN UYGULAMALAR

3- SWAGBUCKS

swagbucks

15 milyondan fazla indirmeye sahip olan Swagbucks uygulamasında, kayıt olup bir profil oluşturuyorsunuz. Ardından uygulama içerisinde; anket, test çözerek, uygulama indirerek, web sitelerine göz atarak, video izleyerek para kazanabiliyorsunuz. Uygulama bugüne kadar 380 milyon dolar ödeme yaptığını ifade ediyor. Uygulamada kazandığınız paraları Amazon, PayPal, Target, Walmart, Starbucks ve Hediye Çeki olarak alabiliyorsunuz.

İndirme: App Store | Google Play

4- PACT

İlginç bir para kazandıran uygulama olan Pact, temelde bir sağlık ve fitness uygulaması. Uygulamada kilo vermek isteyenler için öncelikle kilo – boy alınıyor ve bir hedef belirtiliyor. Hedeflere uymanız için sizlere yemek ve fitness salonu önerilerinde bulunuyor. Bu salonlara gittiğiniz zaman GPS üzerinden yerinizi belirleyip ödeme yapıyor. Ayrıca uygulamada önerilen yemekleri hazırlayıp bu yemeklerin fotoğraflarını çekerek para kazanabiliyorsunuz. Uygulama şuana dek 5 milyon indirme aldı.

İndirme: App Store | Google Play

5- SWEATCOIN

sweatcoin

Sadece yürüyerek para kazanmak ister misiniz? Halihazırda çok yürüyenler veya yürümek isteyenler için kesinlikle önerdiğimiz bir uygulama olan Sweatcoin’de konumunuzu açıp, yürümeye başlayarak para kazanabilirsiniz. Uygulama her 1000 adım için 1 Sweatcoin ödeme yapıyor. Kazandığınız paraları Amazon hediye kartları, Nike hediye kartları, hizmetler, uygulama abonelikleri ve daha fazlasına dönüştürüp harcama şansınız var.

İndirme: App Store | Google Play

6- GOOGLE ÖDÜLLÜ ANKETLER

Google Opinion Rewards

İngilizce olarak Google Opinion Rewards adı ile bilinen ve bizzat Google’ye ait olan uygulamada yalnızca 3-4 soruluk anketlere cevap vererek para kazanabiliyorsunuz. Uygulamada kazandığınız paraları yine marketlerdeki uygulamalara harcayabiliyorsunuz. Uygulamada sürekli olarak anketler yok, genellikle 3-4 günde 1 anket geliyor ve ortalama 1 dolar ödeme yapıyor.

İndirme: App Store | Google Play

7- EBATES

Halihazırda alışveriş yapmayı düşünüyorsanız bu alışverişinizi Ebates uygulaması üzerinden yaparak, bu alışverişinizin bir kısmını geri alma şansınız var. Ebates uygulamasını indirdikten sonra yaptığınız alışverişlerin yaklaşık yüzde 2’sini geri alabiliyorsunuz. Uygulamada geri aldığınız ücretleri marketlerde ve yine alışverişlerde kullanabilirsiniz.

İndirme: App Store | Google Play

8- GIGWALK

İlginç bir para kazandıran uygulama olan Gigwalk’da para kazanmanız için uygulamada istenilen şeyleri yapmanız gerekiyor. Örneğin uygulama kalkıp evinize 2 kilometre uzaktaki bir cafede 1 çay içmenizi ve bunun fotoğrafını çekmenizi isteyebiliyor. Veya video izlemenizi veya anket doldurmanızı. Uygulamada minimum ödeme tutarı ise 100 dolar ve bu ödemeyi online ödeme platformlarında alabiliyorsunuz.

İndirme: App Store | Google Play

9- LETGO

Birçoğunuzun zaten duyduğu bir uygulama olan Letgo kısaca ikinci el eşya alım ve satımını sağlayan bir platform. Uygulama genel olarak ihtiyacınız olmayan ürünleri satıp para kazanmanız için kurulmuş. Bu uygulama aracılığı ile her gün yaklaşık 20 bin eşyanın satıldığı ifade ediliyor. Letgo halihazırda dünyada en çok Türkiye’de kullanılıyor. Uygulamayı indirdikten sonra hemen satışa ve alışa başlayabiliyorsunuz.

İndirme: App Store | Google Play

10- WHAFF REWARDS

Para kazandıran en iyi uygulamalar arasında yer alan Whaff Rewards’da nakit para kazanmanız için onlarca farklı yol. Whaff’da en çok para kazandıran yöntem ise genellikle oyun indirme ve bu oyunlarda belirlenen seviyelere gelmek. Örneğin uygulamaya girdiğiniz zaman size yeni çıkan bir oyunu indirmenizi ve bu oyunda 3’ncü seviyeye gelmeniz istenebiliyor. Bu başarıyı göstermeniz durumunda uygulama size 1 dolar civarında ödeme yapıyor. Bu ödemeleri onlarca farklı yöntem ile alabiliyorsunuz. Ödemeler konusunda sıkıntı yaşanmayan en iyi platform Whaff Rewards’tır.

İndirme: Google Play

11- EASYSHIFT

Uygulamada istenen ürünlerin fotoğraflarını çekerek, stok durumlarını kontrol ederek, ürün videolarına yorumlar yaparak para kazanabileceğiniz bir uygulama olan Easyshift’te yaptığınız işlemler için 1 dolar civarında ödeme kazanıyorsunuz. Ödemeleriniz 20 doları aşınca ödeme talep edebiliyorsunuz. Platformda ödemeleri almak için onlarca farklı yol bulunuyor.

İndirme: App Store | Google Play

12- FRONTO

fronto

Cep telefonunuzun kilit ekranına gönderilen reklamlar ile etkileşimde bulunarak para kazanabileceğiniz bir uygulama. Fronto her bir tık için minimum 0.01 dolar ödeme yapıyor, bazı reklamlar ise 2 dolara kadar yükselebiliyor. Uygulamanın en iyi yanı birçok ödeme seçeneği sunması. Örneğin Amazon çeki olarak ödemeyi alabileceğiniz gibi direkt kredi kartınıza da ödeme talep edebiliyorsunuz. Uygulamanın tek olumsuz tarafı ise yalnızca Android için kullanımda olması.

13- APPKARMA

appkarma

Son dönemde en çok indirilen para kazandırma uygulamaları arasında ilk sırada yer alıyor. Uygulama genellikle oyun oynayarak para kazandırıyor. Örneğin uygulama içerisinde bir oyunu indirmeniz ve günlük olarak belirli bir süre kadar oynamanız isteniyor, görevi başarıyla tamamladığınız zaman belirtilen kazanç hesabınıza aktarılıyor. Ayrıca arkadaşlarınızı da davet ederek, onların kazandıklarından da ek gelir elde edebiliyorsunuz.

appKarma’da biriktirdiğiniz kazançları Amazon, Google Play, Facebook, Xbox, Playstation çeki olarak talep edebiliyorsunuz. Ödemenin minimum eşiği ise 1 dolar.

İndirme: App Store (Safari üzerinden) | Google Play

14- CASH FOR APPS

cfa

Hem Android hem de IOS içerikli cep telefonlarına indirilebilen CFA uygulaması, reklam uygulamarını indirterek para kazandıran bir servis. Uygulama içerisinde yer alan, reklam uygulamalarını indirerek indirme başına gelir elde ediyorsunuz.

Kazandığınız ücretleri de yine birçok farklı ödeme yöntemi ile talep edebiliyorsunuz. Uygulamaya yorum yapan birçok kullanıcı ortalama 2 haftada 10 dolarlık çekleri alabilmenin mümkün olduğunu belirtiyor.

buradaki yazılanların hepsini okuduysanısa sizi tebrik ediyom ? azimli sabırlı birisiniz ben 4 senedir araştırma yaptım ve en sonunda 2 saglam yöntem buldum.kimse size hic birşey yapmadan para vermez kolay para kazanma diye birşey yokdur. internetden gercekden para kazanmak istiyorsanıssa biraz kodlama hakkında bilginizi ve bolca zaman sabır lazım.yukarda yazılanlar inşallah işinizi yarar emek harcamanadan para kazanmayı aklınızdan silin ciflikbank madurlarını unutmayın.ALLAH gönlünüze göre versin

vipguncel.com