Format Factory 

Format Factory , her türlü video , ses ve görüntü dosyalarını dönüştürebilen , çok işlevli bir dönüştürücü yazılımıdır. Komple, güçlü ve ücretsiz, mutlaka sahip olunması gereken bir dönüşüm aracı.

Dönüşümler bolca

Dosyaları bir mobil cihaza aktarmadan önce ( iPhone , iPad veya Android gibi ), konsolu ( PS3, Xbox 360 ve PSP ) veya bir TV veya ses sisteminde oynatmak için bir diske yazmadan önce bunları formatlara dönüştürmek gerekebilir. söz konusu cihazla uyumlu.

Format Factory, hemen hemen tüm dosya formatlarını dönüştürmenizi sağlayan kapsamlı bir yazılım parçasıdır. Birden çok medya formatına sahip dosyalar için, Format Fabrikası ses, video ve görüntülerin yanı sıra çıktı formatı için çok sayıda seçenek sunan her şeyi kullanabilir. Ayrıca dosyalarınızın kodlama kalitesini düşük, orta ve yüksek arasında ayarlamanızı sağlar.

Format Factory ile, bir CD veya DVD’nin içeriğinin PC’nize çıkarılması ve video ve ses dosyalarını birleştirmek için bir seçenek de dahil olmak üzere bazı bonus özellikleri de elde edersiniz.

O nasıl çalışır?

Format Fabrikası ile dosyaları dönüştürmek için, her şey arayüzün sol tarafındaki bir sütunda olur. Bu, hedef türünü (ses, video , resim) ve kullanmak istediğiniz kodek seçmenizi sağlar. Video dönüşümleri için, sahip olduğunuz cihaza göre biçimi seçmede size yol gösteren “Mobil Cihaz” seçeneğini kullanmanızı öneririz.

Biçim Fabrikası, kolaylık sağlamak için toplu iş dosyasına dosya eklemenizi sağlar. Birkaç gelişmiş seçenek mevcuttur ve sonuç olarak, kullanımı kolay olduğu anlamına gelse de, yalnızca minimum ayarlamalar yapılabilir. Yazılımın özelliklerini açıklayan yeni başlayanlar için eksiksiz yardım da mevcuttur.

Biçim Fabrikası 62 dilde de mevcuttur ve   arayüzünü 4 farklı kaplama ile özelleştirebilirsiniz. Bilgisayarına yüklemek istemeyenler için, örneğin bir USB anahtarı ile kullanmak için mobil sürümü indirebilirsiniz. vipguncel

indir