ComboFix Full İndir Ücretsiz Antivirüs Programı 2019

ComboFix Full İndir

Combofix oldukça güçlü ve deneyimli kullanıcıların kullanması gereken virüs, trojan, rootkit, adware, spyware, malware temizleme programıdır. Usb aygıttan, internet ortamından bulaşan virüs yada virüsleri mevcut antivirüs programınız ile temizleyemiyorsanız Combofix bu konuda yardımcı olmaktadır. Program oldukça popüler olan amvo.exe virüsünü rahatlıkla silebilmektedir. İlgili virüs genellikle usb bellekler ile bulaşmaktadır ve bilgisayarınızı resmen sömürmekte, klasör yapısını değiştirmektedir. Amvo virüsü oldukça eski olsada aynı mantık üzerinden türeyen zararlılar başta olmak üzere temizlik yapmanızı sağlar.

Programın diğer en temel özelliği umudu kestiğiniz usb belleklerin içerisindeki zararlıların cezasını kesebilmesidir. Autron virüsü temizleme, Amvo.exe virüsü temizleme yada benzeri zararlıları usb belleğinizden temizleyebilmektedir.

Reel hayattan örnekler vermek gerekirse virüs temizleme konusunda öncelik antivirüs programları olmalıdır. Combofix yada benzeri güçlü programlar enson tercih edilmelidir. Örneğin sistem dosyalarına virüs bulaştığını düşünün genelde antivirüsler bunu ya silemezler yada şirin görünmek için elleşmezler ancak bu program panzer gibi ezer geçer (sistemde göçer oda ayrı 🙂 ). O nedenle ne yaptığını bilen kullanıcılara hitap eder.

Derin tarama özelliği ile kirleri söker atar. Şirin görünmek adına taklalar atmaz. Tek başına antivirüs gibi kullanılması önerilmez zira anlık koruma özelliği sunmaz. Enson çare olarak kullanılmalıdır.

vipguncel.com

ComboFix Full İndir

ComboFix indir

ComboFix Full İndir

ComboFix Full İndir