Örümcek Adam Evden Uzakta indir Türkçe Dublaj

Örümcek Adam Evden Uzakta indir Türkçe Dublaj

Peter Parker‘ın lise öğrencileri için düzenlenen bir yaz gezisinde Avrupa’yı gezen, adını taşıyan süper kahramanı (Tom Holland) bulur. Venedik ve Prag’taki durakları içeren yolculuğu harcamak istiyor, dövüldüğü belli belirsiz goth sınıf arkadaşı MJ (Zendaya) ‘yı kuruyor ve en iyi arkadaşı Ned (Jacob Batalon) ile takılıyor.
Ancak zorlu bir itfaiyeci olan Nick Fury (Samuel L. Jackson), Elementals olarak bilinen bir dörtlü canavar grubunun hayatta kalanlarına karşı savaşa katılmaya zorlar. Böylece, Nick’in emriyle Peter, Quentin Beck ile birlikte, yani dünyayı – multiverse’nin farklı bir bölümünde var olan bir dünyası – bir uzaylı olan Mysterio (Jake Gyllenhaal) ile birlikte çalışır.

Örümcek adam evden uzakta türkçe dublaj indir
Sonunda, bu yeni yoldaştan öylesine etkilenmişti ki, kendisine EDIT adlı, son akıl hocası Tony Stark, takma adı Iron Man’dan (Robert Downey Jr., sadece görüntülerde görüldü) devraldığı çok güçlü teknolojik sistemi veriyor. Ancak Peter, yakında güveninin yanlış yerleştirilebileceğini keşfeder.

Senaristler Chris McKenna ve Erik Sommers, iktidarla gelen sorumluluklarla ilgili olarak franchise’ın yinelenen temasını keşfetmeye devam ediyor. Bu durumda, Peter’in bir çeşit silahlandırılmış Alexa veya Siri olan EDITH‘i tekrar tespiti, Tony’nin ayakkabılarına adım atma konusundaki şüpheleri hakkında bilgi veriyor.

Örümcek adam evden uzakta indir
(Peter’ın yasını tuttuğu için Tony, filmi sadece selefine değil, aynı zamanda Iron Man’ın kendini feda eden ölümünün canlandırıldığı “Avengers: Endgame” e bağlar.)

Senaryo, küçük çocuklar için uygun olmayan bazı konulara komik bir şekilde dokunuyor. Böylece bir karakter, Örümcek Adam olarak görevdeyken Peter’ın uzun, gizemli eksikliklerinin bir erkek eskort olarak gizli kariyerinden kaynaklandığı teorisini ifade ediyor.

Benzer şekilde, Tony’nin yardımcısı Happy (Jon Favreau) – Peter’ın koruyucusu May Teyze (Marisa Tomei) ile bir romantizm yaşamaya başladı – bir zamanlar Peter’ın mülkiyeti ile ilgili bazı mucizevi bir materyale rastladığı, ancak bu keşfi Mayıs ayından gizlediği gerçeğine gönderme yapıyor.

Örümcek Adam Evden Uzakta indir

Örümcek Adam Evden Uzakta indir

vipguncel.com

Örümcek Adam Evden Uzakta indir

Örümcek Adam Evden Uzakta indir

Örümcek Adam Evden Uzakta indir


Örümcek Adam 1-2-3-4-5-6 Boxset İndir – Türkçe Dublaj 1080p

Örümcek Adam 1-2-3-4-5-6 Boxset İndir – Türkçe Dublaj 1080p