Müslüm indir (2018) Yerli Film Sansürsüz 1080p
Müslüm indir (2018) Yerli Film 720p Full Tek Link

Türk tarihinin gelmiş geçmiş en iyi arabesk müzik sanatçısı Müslüm Gürses’in hayatını konu alan film gişede rekor kırmaya hazırlanıyor. Müslüm indir filminin konusunda unutulmaz ses sanatçısının iniş ve çıkışlarla dolu yaşamının anlatıldığı filmde, Müslüm Gürses’in milyonları etkileyen müziğine, çocukluğundan ölümüne kadar geçen zamanda yaşamına etki eden kişilere, çok sevdiğini her fırsatta dile getirdiği eşi Muhterem Nur’a odaklanılıyor.

Müslüm indir, 2018 yılının son aylarında vizyona giren biyografi, dram ve müzik türünde oldukça başarılı bir yapımdır. Sitemizden 1080p kalitesinde sansürsüz, tek link ve torrent seçenekleriyle birlikte indirip, izleyebileceğiniz yapımın yönetmenliğini Can Ulkay yaparken oyunculuklarını ise Erkan Avci, Ayça Bingöl, Erkan Can gibi ünlü isimler üstlenmektedir. Müslüm filminin konusu ise: Arabesk müzik denilince akla ilk gelen isim olan ses sanatçımız Müslüm Gürses’in hayatını konu alan yapımda, sanatçının çocukluk yıllarından tutunda ölüm gününe kadar yaşadığı her detayı bu filmde bulabileceksiniz. Duygusallığın yer aldığı yapım şuan için en çok izlenen yerli filmler arasında yer alıyor.

vipguncel.com
Müslüm indir (2018) Yerli Film 720p Full Tek LinkMüslüm indir (2018) Yerli Film Sansürsüz 1080pMüslüm indir (2018) Yerli Film Sansürsüz 1080p

buradan izleye bilir yada aşağıda bulunan linklerden indire bilirsiniz

1080p-indir

1080p-indir

720p-indir

720p-indir