ölüm günün kutlu olsun 2 Türkçe dublaj ( 6,5 imdb )
Filmin Konusu

Collegian Tree Gelbman, paralel bir evrende kapana kısıldığını öğrenerek korku içinde gözlerini açar. Sevgilisi Carter, şimdi başka biriyle beraberdir. Dostları ve diğer öğrencileri tamamen farklı birileri gibi görünmektedir. Tree, Carter’ın oda arkadaşının zamanı değiştirdiğini fark ettiğinde, kendini bir kez daha maskeli bir katilin hedefinde bulur. Psikopat onun peşinde düştüğünde, Tree yakında herkesi kurtarmak için tekrar tekrar ölmesi gerektiğini keşfeder.

2019 ABD yapımı Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 filmi yönetmen Christopher Landon tarafından yönetilmektedir. Dram, korku ve gizem türündeki Happy Death Day 2U filmi 13 Şubat 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Türkiye’de ilk defa Filmakinesi.net farkıyla izleyeceğiniz Happy Death Day2U | Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 filminin başrolünde Jessica Rothe oynamaktadır.

vipguncel.com

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 İndir – Türkçe Altyazılı 1080p

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 – Happy Death Day 2U

indirip seyredeceğiniz. Abd yapımlı 2019 yılında gösterime giren, Korku türündeki Komedi filmin yönetmenliğini Christopher Landon başrolünü Jessica Rothe, Israel Brousard, Phi Vu paylaşmaktadır. İyi Seyirler

Tree Gelbman isimli genç kızın korkunç bir şekilde öldürülüp, Ertesi günün sabahında 11 kez Hayata dönerek aynı olayı tekrar yaşamasını konu alır.

ölüm günün kutlu olsun 2 1080p Türkçe dublajölüm günün kutlu olsun 2 1080p Türkçe dublajölüm günün kutlu olsun 2 1080p Türkçe dublaj

vipguncel.com

1,69gb

6,5 imdb

ölüm günün kutlu olsun 2

ölüm günün kutlu olsun 2

ölüm günün kutlu olsun 2