Annem İndir – 2019 Yerli Film 1080p

Annem İndir – 2019 Yerli Film 1080p

Sumru Yavrucuk & Özge Gürel

evladı için gecesini gündüzüne katan özverili bir anne, ebeveyninin kendisi için gösterdiği çabayı umursamaz bir tavırla görmezden gelen duygusuz bir kızın öyküsünü içine alan yürek burkan hikayeyi gözler önüne serer..

6.6 ımdb puanına sahip, çıkışını 2019 yılında yapan, Dram türündeki Yerli filmi tek parça olarak indirip 1080p kalitesinde seyredebilir..

Annem indir, Yerli Dram türünde izleyicileri derinden etkileyen bir yapım olarak beyazperdeye 20 Eylül 2019 tarihinde aktarıldı. Henüz sitemizde tanıtım amaçlı olarak paylaşılan yapım internete düşer düşmez HD kalitede sitemizin film indir kısmında sizlerle buluşacak. Annem yerli filminin yönetmen koltuğunda ise Aşk ve Günah, Konuşan Hayvanlar yapımlarından tanıdığımı Mustafa Kotan ismi yer alıyor. Bir anne ile kızın dramatik konusunu hikaye eden filmde Nazlı annesinden biran önce kurtulmak için tüm yolları denemektedir. Bunu sebebi ise annesinden utanıyor olmasıdır. Nazlı’nın annesi ise kızı için herşeyi yapmaya hazır ve çok fedakar bir karakterde kadındır. Onun okuması için tüm imkansızlıkları göze almış ve üniversite okuması için canını dişine takmıştır. Nazlı ise üniversiteyi kazanıp doğduğu büyüdüğü köyden biran önce kurtulmak ister. Zaman içerisinde üniversiteyi kazanan Nazlı okul için köyünden ayrılır ve uzun süre boyunca annesinden uzakta gurbette yaşamaya devam eder. Yıllar sonra günün birinde annesinin yanına dönmeye karar veren Nazlı ile annesi arasında yaşananlar sizleri gözyaşına boğmaya yetecek. Annem filminin oyuncu kadrosunda ise Sumru Yavrucuk, Özge Gürel, Sercan Badur gibi isimlerin yer alıyor olması bu yapımı izlemeniz için bir sebep olmaya yeter.

Annem İndir
Annem İndir

Annem İndir 

Annem İndir