Ajanlar İş Başında indir Türkçe Dublaj 1080p (2020)

Ajanlar İş Başında indir Türkçe Dublaj 1080p (2020)

Ajanlar İş Başında indir, Lance Sterling, uluslararası casusluluğun yüksek oktanlı dünyasının en önde gelen ismidir. Dünyanın en harika casusu olan Lance havalı, sevimli ve süper yetenekli olmanın yanı sıra dünyayı kurtarmanın günlük işlerinden biri olduğunun farkındadır, bu işte ondan iyisi de yoktur. Genç Walter ise Lance’in neredeyse tam tersidir. Zekasıyla göz kamaştıran Walter’ın sosyal becerileri ne yazık ki o kadar da gelişmiş değildir. Ancak Walter da sosyalleşmek konusundaki eksikliğini kapatmak için zekasını kullanmakta ve buluşlar yapmaktadır.

Walter, Lance‘in tehlikeli görevlerinde kullandığı araçları icat eden bilimsel dehadır. Fakat olaylar beklenmedik bir dönüş yaptığında, Walter ve Lance aniden yeni bir şekilde birbirlerine güvenmek zorunda kalırlar. Eğer bu birbiriyle alakası olmayan ikili bir takım olarak çalışmayı öğrenemezse, tüm dünya tehlike altında olacaktır.

Ajanlar İş Başında indir Türkçe Dublaj 1080p sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Ajanlar İş Başında indirme işlemini hızlıca başlatabilirsiniz.

vipguncel.com

Ajanlar İş Başında indir Türkçe Dublaj2,21gb

Ajanlar İş Başında indir Türkçe Dublaj2,21gb

Ajanlar İş Başında indir Türkçe Dublaj2.21gb

Ajanlar İş Başında indir Türkçe Dublaj1,58gb

Ajanlar İş Başında indir Türkçe Dublaj4k