Titans 2. Sezon İndir Türkçe Dublaj 1080p

Titans 2. Sezon İndir Türkçe Dublaj

Titans 2. Sezon İndir Türkçe Dublaj Eski ortağı Batman ile yollarını ayıran Dick Grayson’ın bir akıl hocasına fazlasıyla ihtiyaç duyan bir grup sorunlu genç kahraman ile karşılaşması sonrası gelişen olayları izleyiciye aktaran Titans’ta Dick Grayson’ın (Brenton Thwaites) başını çektiği ve Starfire Raven , Beast Boy (Ryan Potter) gibi karakterlerden oluşan takımın içlerindeki şeytanlarla savaşmak ve gezegeni kötülükten korumak için güçlerini birleştirmesiyle gelişen heyecan verici ve bol aksiyonlu kahramanlık hikayelerini izliyoruz.

Dizinin yürütücü kadrosu Akiva Goldsman, Geoff Johns, Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Greg Walker’dan oluşuyor

Eğer henüz izlemediyseniz Titans dizisinin Dick Grayson, Raven, Starfire ve Beast Boy’un etrafında şekillendiğini söyleyebiliriz.

Justice League üyelerinin yancıları olarak tanıdığımız bu genç kahramanlar kendilerini bulma ve adaleti sağlama mücadelesi veriyor.

Tarzı ve farklı anlatımıyla ilgi çeken dizi son zamanların en beğenilen DC uyarlamaları arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz sezon finalinde Batman’i konuk eden dizi ikinci sezonda enteresan sürprizlere hazırlanıyor. Daha önce DC’nin sevilen kötülerinden Deathstroke’un gelişi ortaya çıkmıştı. Hatta onun yanında Deathstroke’un oğlu Joe Wilson (Jericho) ve kızı Rose Wilson (Ravager) da boy göstermeye hazırlanıyor.

Fakat heyecan uyandıran gelişmeler bunlarla sınırlı değil.

Titans 2. Sezon İndir Türkçe Dublaj Sizler için Titans gibi bir çok yabancı diziyi sitemizde sizlere paylaşıyoruz. Bu dizilerin en yeni bölümlerini sizlere paylaşarak hızlı linkler aracılığı ile sizlerin indirmesine sunuyoruz. Bu dizilere Yabancı Dizi indir bağlantısına veya kategorisine tıklayarak ulaşabilir ve dilediğiniz diziyi hemen hızlı bir şekilde indirmeye başlayarak HD kalitesinde seyredebilirsiniz.

vipguncel.com

»Kalite: 1080p «–14.32 GB

Titans 2. Sezon İndir Türkçe Dublaj 1080p

Titans 2. Sezon İndir Türkçe Dublaj 1080p