Survivor 2020 58.Bölüm indir 720p

Survivor 2020 58.Bölüm indir 720p

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye’nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020’nin 58. bölüm konsey toplantısı gerçekleşti. Gönüllüler takımından ilk eleme adayı kim belli oldu. Survivor 2020 58. bölüm konsey toplantısında neler yaşandı?

Survivor 2020 58.Bölüm indir Survivor yeni bölümde yapılan ada konseyi yine dolu dolu geçti. Survivor 2020’da ada konseyi haftanın üç günü yapılıyor. Dokunulmazlık oyunu sonrasında yapılan ada konseyinde oylama ile bir eleme adayı çıkarılıyor. 26 Nisan 2020 tarihli Survivor 58. bölümde toplanan ada konseyinde Gönüllüler takımı bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Aynı zamanda dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için SMS oylaması yapıldı. Bunun dışında dün girilen iddia sonrasında Acun Ilıcalı, Aycan’ın moralinin neden bozuk olduğunu ortaya çıkardı. Aynı zamanda Aycan’ın Instagram’da takipçi sayısını açıklayarak yarışmacıya müjdeyi verdi. Ayrıca Survivor Mert’in dokunulmazlık oyununu yarıda bırakmasına neden olan sakatlığına dair son durum açıklandı.

SURVIVOR’DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bugün dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden ada konseyinde Gönüllüler takımı, bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Ada konseyinde bu akşam da Gönüllüler için SMS oylaması yapıldı. Gönüllüler takımında ismi yazılanlar; Yasin, Barış, Gizem oldu. Bu isimler arasında en çok yazılan kişi ise Gizem oldu.

Survivor 2020 58.Bölüm indir sitemizin dizi indir katagorisinde sizlere ücretsiz olarak paylaşılıyor. Hemen sizlerde aşağıdaki indirme linklerine tıklayarak diziyi 720p çözünürlükte indirebilir ve izleyebilirsiniz

vipguncel.com

Survivor 2020 58.Bölüm indir 720p