Kuruluş Osman 5.Bölüm indir 1080p Tek Link

Kuruluş Osman 5.Bölüm indir, Yannis yine farklı eylemler peşinde koşmaktadır. Gölün kenarında hayatlarını kazanan ve oradan alışveriş yapan insanları öldürmek amaçlı eylem planı yapmaktadır. Kuruluş Osman reklamsızın amacı pazara baskın yapıp Edebali’nin kızını kaçırmaktır. Planı tıkır tıkır işlemiş, kızı kaptığı gibi oradan kaçırmıştır.

Elbette bu işi kendisi yapmayacaktır çünkü en ufak bir hata da kendisi ifşa olup, öldürülecektir. Maşa olarak Katalan savaşçılarını kullanmıştır bir nevi paralı asker de denilebilir. Yannis, kaçırdığı kızı konuşturabilirse oldukça önemli bilgileri de edinmiş olacak. Kuruluş Osman son bölüm tek link indir de Osman ise Batur Alp’i tüm oba içerisinde rezil edip onu cezalandırmıştır. Cezası sadece bu kalmayıp kafesli çadırda bir süre kalacaktır.

18 Aralık 2019 tarihli Kuruluş Osman 1080p izle yi sitemizden tek link olarak indirebilirsiniz. Daha fazla dizi için dizi indir kategorimize de ayrıca göz atabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz. Oyunculuklarını Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragip Savas gibi isimlerin üstlendiği yapım her hafta Çarşamba günü ATV kanalında yayınlanmaktadır. Özetsiz yayınlandığı için saat 20.00 civarlarında diziyi reklamsız olarak televizyondan da takip edebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Kuruluş Osman 5.Bölüm indir

Kuruluş Osman 5.Bölüm indir

Kuruluş Osman 5.Bölüm indir

Kuruluş Osman 5.Bölüm indir

Kuruluş Osman 5.Bölüm indir