Çukur 3. Sezon 5. Bölüm indir 72.Bölüm Sansürsüz

Çukur 3. Sezon 5. Bölüm indir

Mahalleliyi kahveye toplayan Yamaç’ın Çukur’a geri döndüğünü çok net hissettirdiği heyecan dolu tanıtımda, “Bundan sonra İstanbul Çukur’un olana kadar Çukur yerinde durmayacak. İstanbul’un Çukur’da olduğunu herkes öğrenecek. Bu bir savaş ilanıdır!” sözleriyle fırtınanın fitilini ateşlediği anlar dikkat çekiyor

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekrana gelen Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümü duygusal sahneleriyle beğeni topladı, final anında yükselen “Çukur evimiz Yamaç babamız!” sözleri bölüme damga vurdu. Kardeşlerini ziyaret eden Yamaç’ın Çukur’a geri döndüğü heyecan dolu bölümde Yamaç’ı gören Akın büyük bir şok yaşadı.

CUMALİ, KARDEŞİNE YARDIM ETTİ!

Yamaç’ı, Azer, Akın ve Timsah’ın saldırısından kurtaran gizemli kişi Cumali’nin yanına getirdi. Kardeşini yaralı halde kapısında bulan Cumali, bir yakınının yardımıyla Yamaç’ın yaralarına müdahale etti. Yamaç’ın öldüğünü sanan Azer hapisteki Koçovalılara ardı ardına saldırılar düzenledi. Cumali ve Selim, kendine gelen Yamaç’a Çukur’a dönmesi konusunda baskıda bulundu.

YAMAÇ VE NEHİR’DEN ERİK DALI GÖSTERİSİ!

Çukur sokaklarında dolaşan Yamaç’ı beklemediği bir sürpriz karşıladı. Yamaç’ın yanına gelen Nehir, kararlar almadan önce neler yaptığını ona göstermek istedi. Birlikte bir parka giden ikili dans etmeye başladı. Bütün müzik türlerinde dans eden Yamaç ve Nehir’in “Erik Dalı” performansı ise göz doldurdu.

vipguncel.com

Çukur 3. Sezon 5. Bölüm izle

Çukur 3. Sezon 5. Bölüm indir

Çukur 72.Bölüm indir

Çukur 72.Bölüm izle

Fragmanlar

Fransa Türkiye maçı nedeniyle dizi 1 hafta ertelendi zaten milli maç varken fazla izlenmezdi bende dahil, yeni bölüm düştüğünde eklenecek.

Çukur 3. Sezon 5. Bölüm indir

Çukur 3. Sezon 5. Bölüm indir