Atiye 1.Sezon indir (2019) 1080p IMDb Puanı: 8.1

Atiye 1.Sezon indir

sevgilisi, ailesi ve diğer arkadaş çevresi tarafından oldukça sevilen Atiye, rahat ve huzurlu bir hayat sürmektedir. Ancak Göbeklitepe’de yapılan bir keşiften sonra hayatı büyük oranda değişmiştir. Bölgenin arkeolog sorumlusu olan Erhan, yaptığı incelemeler sonucunda garip sonuçlara ulaşır. Atiye ile Göbeklitepe arasında mistik bir bağın olduğunu düşünür durur tabi bunu kanıtlaması ilk günlerde mümkün değildir. Bunu fark eden Atiye ona çok farklı bir pencereden bakmasını sağlayacak kapılar aralar ve gerçek ile ruhani dünya arasında ki bağlantıyı gösterir. Atiye 1.sezon tek link de sorgulamalar her bölümde git gide arttığı için artık geçmişler de aranmaya başlanacaktır.

Aşkı Memnu dizisiyle şöhreti ve oyunculuğu tavan yapan Beren Saat’in başrolünü üstlendiği yapım, Netflix’in 2019 yılı için son yerli projesi olarak ayrı özellik de taşıyor. Mehmet Günsür, Metin Akdülger gibi isimlerin de yer aldığı projenin devam sezonunun gelip gelmeyeceğini söylemek için henüz oldukça erken.

Toplam sekiz bölümden oluşan Atiye 1.sezon, boyut olarak da yaklaşık olarak 9 küsür GB olarak tek linkleriyle indirmelerinize sunulmuştur. Şuan için herhangi bir bölümde sorun yoktur. İzleyip, sorun yaşadığınız yerler olursa yorum kısmından belirtiniz ki hemen düzeltelim.

Cloud mail ru linkleri de an itibariyle aktif olmuştur.

https://www.imdb.com/title/tt10075318/

IMDb Puanı: 8.1

DİZİ YILI: 2019

OYUNCULAR:Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger

Atiye 1.Sezon indir
Atiye 1.Sezon indir

Atiye 1.Sezon indir

Atiye 1.Sezon indir