Subway Surfers APK indir –Mod APK

Subway Surfers Sınırsız Para ve Anahtar Hileli

Subway Surfers apk indir oyunu sitemizde ücretsiz ve hileli sürümü ile birlikte sizlerle beraber oluyor. Google Play mağazalarında Ücretsiz en popüler oyunlar arasında 1. Sırada yer alıyor. Ne kadar popüler bir oyun olduğunu sizlere daha fazla anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum. Sitemizde en son güncel sürümü ile uyumlu hileli mod apk dosyası yine ücretsiz olarak cihazlarınıza indirilecek. Kontrolünü sağladığınız Jake, Tricky ve Fresh’e karakterleri ile bulunduğunuz parkurları ve zorlu aşamaları geçerek aranızdaki güvenlik görevlisinden kurtulmanın yollarını arayın.

Subway Surf apk oyununu üreten Kiloo firması oldukça başarılı bir yapıma imza atmış durumda. Dünya üzerinden 1 Milyardan fazla insanın telefonuna inen Subway Surfers yapımı içerisinde bulunan maddi problemleri ortadan kaldırmak amacı ile hileli modunuda sizlere paylaştık. Sınırsız para, sınırsız anahtar ve Tüm ülkelerin açık olduğu bu mod apk uygulamasında keyifli vakit geçireceğinize emin olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen zorlu yollar ve zorlu parkurları bu sayede daha hızlı ve eğlenceli bir halde geçebileceksiniz. HD oynamak için optimize edilmiş grafiklere sahip olan Subway Surf apk uygulamasında görüntü kalitesi olağan şekilde yüksek. Ses kalitesininde çok kaliteli olduğu Subway Surfers yapımında Android cihazlar için vazgeçilmez oldu.

Subway Surfers apk indir uygulamasının tüm güvenlik taraması editörlerimiz tarafından yapılmış olup sizin telefon ve tabletleriniz için herhangi bir tehdit oluşturmamaktadır. Kontrollerini tek parmak ile sağlayacağınız oyunda yediden yetmişe tüm yaştaki insanlar oynayabilir. Küçük çocukların el becerisini de geliştirmeye yarayan oyunda bizzat kendi çocuğum ile ara ara bu oyunu oynayarak büyük keyif alıyoruz. Sizlerde hemen sitemizde paylaşılan indirme linklerinden Subway Surfers oyunun apk dosyasını ücretsiz olarak indirin ve hemen oynamaya başlayın.

Subway Surfers Özellikleri

 • Tamamen Ücretsiz
 • Full Türkçe Dil Desteği
 • Sınırsız Para Hilesi
 • Yeni çekici ekibinle trenleri kandır!
 • Renkli ve canlı Full HD grafikler!
 • Hoverboard Sörfü!
 • Boya ile güçlendirilmiş jetpackler!
 • Şimşek kadar hızlı swipe akrobasisi!
 • Arkadaşlarına meydan oku veya onlara yardımlarda bulun.

Subway Surfers Kurulumu Hakkında

 1. Subway Surfers APK dosyasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak hemen indirin.
 2. Daha sonra inen APK dosyasını kurun ve oyunu açın.
 3. Oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakarsanız Para Hilesinin yüklendiğini göreceksiniz..
 4. Subway Surfers oyununa giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

Subway Surfers ile ilgili görsel sonucu

vipguncel.com

Subway Surfers APK indir