MİNECRAFT POCKET EDİTİON APK İNDİR V1.12.0.6 FULL

MİNECRAFT POCKET EDİTİON APK İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.6 FULL APK, hayatta kalma ve açık dünya oyunları seven hocalarımın yakında takip ettiği yapımcılığını Mojang firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz küpten evren için kendi yaşam alanınızı kurmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Minecraft PE için bulunan kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm skin (kıyafet) açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini biraz daha fazla çıkarabilirsiniz. Minecraft Pocket Edition v1.12.0.6 sürümü BETA olarak sunulmuştur,  hata düzenlemeleri, görsel iyileştirmeler, kediler ve köylüler için yenilikler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Minecraft Pocket Edition Play Store’da 24.99TL’dir, 2.690.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

VİPGUNCEL.COM

UYARI : tüm skin yani kıyafetlerin kilidi açıktır, texture yani doku paketleri oyun içinden indirildiği için sorunludur. Mağazaya giriş yaparken oyun kapanabilir.

UYARI : oyunu en yeni özelliklerle oynamak için, yeni dünya oluştururken veya eski dünyanızı düzenlerken yan menüdeki oluştur butonun altındaki oyun kısmından aşağıya inin ve  “Use Experimental Gameplay” yani “Deneysel Oyun Kullan” seçeneğini aktif edin.

KURULUMU

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.6 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tüm premium skinler yani kıyafetler kullanıma açıktır.

ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ YOKTUR.

Ayrıştırma hatası düzeltilmiştir.

apk-indir

apk-indir

apk-indir