Minecraft Pocket Edition APK indir Hileli Versiyon

Minecraft Pocket Edition APK indir | v1.14.1.2 – Hileli Versiyon

Minecraft Apk indir yapımı dünya üzerinde en çok oynanan oyunlar arasında yer almayı başarmış durumda. Google Play Store mağazalarında 24,99  TL fiyatla satılan yapım sitemiz üzerinde tamamen ücretsiz olarak sizlerle beraber. Blok yerleştirme ve maceralara atılma temasına sahip Minecraft her yaştan insanlara hitap etmektedir. Tabiki genel olarak küçük yaştaki çocuklara daha yakın olan oyun yapısı onları bu oyuna ittiriyor diyebiliriz.

Oyun Hakkında Bilgilendirme

  1. Tüm skin (Kıyafetlerin) kilidi açıktır, texture (Doku) paketleri oyun içinden indirildiği için sorunludur. Mağazaya giriş yaparken oyun kapanabilir bu yüzden bilginiz olsun.
  2. Oyunu en yeni özelliklerle oynamak için, yeni dünya oluştururken veya eski dünyanızı düzenlerken yan menüdeki oluştur butonun altındaki oyun kısmından aşağıya inin ve  “Use Experimental Gameplay” yani “Deneysel Oyun Kullan”seçeneğini mutlaka aktif etmeniz gerekmektedir.

Minecraft Kurulum Hakkında

  • Minecraft Pocket Edition v1.13.0.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
  • Tüm premium skinler yani kıyafetler kullanıma açıktır.

Not : Ölümsüzlük Hilesi Malesef Yoktur Sormayın.

  • Ayrıştırma hatası düzeltilmiştir.

Not : APK dosyasında premium kıyafetleri kullanabilmek için düzenleme yapıldığından dolayı Realm kısmına üyelik giriş yapamazsınız.

  • Durduruldu hatası alan Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası : Ücretsiz İndir
  • Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0 sürümünde eklenen Command Block kullanabilmek için yazışma kısmına “/give @p command_block 64” yazınız, blok envantere gelecektir.
  • Harita kurarken can’t be opened hatası alıyorsanız, oyunun ayarlar kısmında profil sekmesine gelin (Settings / Profile) “File Storage Location” bölümünü External olarak seçtikten sonra oyunu tekar açıp kapatın sorun kalmayacaktır.

Not:  Oyun açılışta kapanıyorsa games/com.mojang/minecraftpe/ klasörü içindekileri silip oyunu tekrar açın büyük ihtimalle sorunsuz çalışacaktır.

Not: Özellikle bunu dikkatli okuyun… MinecraftWorlds klasörünü sakın silmeyin aksi halde tüm oluşturduğunuz Minecraft evrenleri kaybolur.

BİLGİLENDİRME : Artık oyuna lisans denetimi gelmiştir bu yüzden SAF APK linkini kaldırıyorum çünkü lisans kırma işlemi yapıldığı zamanda Realm kısmına giremezsiniz.

vipguncel.com

Minecraft Pocket Edition APK indir

Minecraft Pocket Edition APK indir

Minecraft Pocket Edition APK indir | v1.14.1.2 – Hileli Versiyon

Minecraft Pocket Edition APK indir | v1.14.1.2 – Hileli Versiyon

Minecraft Pocket Edition APK indir | v1.14.1.2 – Hileli Versiyon