Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk indir

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk indir

Marvel Evreni’nin en önemli karakterleri ile savaşmaya hazır olun! Marvel süper kahramanları ile kuracağınız takım sayesinde karşılıklı dövüş aksiyonu başlıyor. Demir Adam, Örümcek Adam, Hulk, Wolverine gibi kahramanlar ile büyük mücadele vererek Marvel Şampiyonu olun. Marvel Şampiyonlar Turnuvası apk indir oyununun muazzam görselleri sayesinde oyun deneyimi üst seviyeye çıkıyor. Şu anda Play Store mağazalarında en çok hasılat yapan 5. Oyun olan Marvel Şampiyonlar Turnuvası 50 Milyon kullanıcı tarafından aktif olarak oynanıyor.

Marvel evreninde en sevdiğiniz karakter kim? Kaptan Amerika  mı, Demir Adam mı, Hulk mu, Wolverine mi Örümcek Adam mı yoksa Deadpool mu? İşte senin seçeceğim karakterler ile güçlü bir takım oluşturabilirsiniz. Dövüş esnasında her karakterin filmlerde olduğu gibi kendine özgü dövüş stili olduğundan dolayı çok iyi strateji yapmanız gerekiyor. Girdiğini musabakalar sonucunda turnuva şampiyonu olmanız gerekiyor ve büyük ödül sizin oluyor. Sadece Mobil cihazlarda oynanan Marvel Şampiyonlar Turnuvası apk indir yapımı toplam 91 MB dosyaya sahip olduğu için indirmeniz için WiFi bağlantısını sizlere öneriyoruz.

Hile Kurulumu Hakkında

  • Atak ve Can hileli oynayabilmek için, önce CAN HİLELİ APK dosyasını indirip-kurun ve oyuna giriş hemen yapın, eğitim modunu (3.dövüş HULK’u yendikten sonra) bitirip Atak ve Can hileli APK dosyasını oyunu silmeden üzerine kurun ve oyuna giriş yapın.
  • Eğer daha önceden eğitim modunu bitirmişseniz yani hileli olarak oynuyorsanız ve Atak ve Can hileli olarak devam etmek istiyorsanız sadece Atak ve Can hileli APK dosyasını üzerine kurup devam etmeniz yeterli olacaktır.
  • Sadece Can Hileli olarak oynamak istiyorsanız, ilk APK dosyasını indirip-kurup normal şekilde oynamanız yeterli olacaktır.
  • MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v24.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
  • MARVEL Şampiyonlar Turnuvası apk oyunun v24.2.0 can hile apk : oyun içinde hikaye modunda rakipleriniz size atak yapmaz. Not: Çok oyunculu kısımda çalışmaz.
  • MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v24.2.0 atak hile apk : oyun içinde hikaye modunda rakiplerinize karşı yüksek atak gücünüz vardır. Not: Tek atarsınız, çok oyunculu kısımda kesinlikle çalışmaz.

Yukarıda yazan kurulum bilgilerini eksiksiz olarak yaptığınız zaman Marvel Şampiyonlar Turnuvası oyununu hileli olarak oynamaya başlayabiliriz. Fakat oyun içinde banlanma riskiniz çok yüksek olduğu için ilk etapta belirttiğim gibi sizlere bu hileyi kesinlikle öneriyoruz. İyi oyunlar dileriz.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk

vipguncel.com

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk indir

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk indir