FM 19 Mobile Save indir + Face Paketi +Logo Paketi

Tüm İndirme Linkleri

Sega şirketi tarafından geliştirilmiş olan Football Manager 2019 oyununun gerçek oyununu satın almadığınız zaman oyun içindeki oyuncuların gerçek isimi malesef ki bulunmuyor. Bu modlar için uyarlanmış olan dosyalar sitemizde sizler için paylaşılıyor. Paket içinde bulunan Logo paketi ve Face paketi sayesinde sizlerde Football Manager 2019 mobil oyununun keyfini sonuna kadar çıkarabileceksiniz. 2019 yılında gerçekleşmiş olan tüm ara transferler bu mod içerisine yüklenmiş olup tam sizin isteklerinize göre ayarlanmıştır.

Öncelikle Football Manager 2019 Apk indir içeriğinden oyunun kurulumunu yapmanız gerekmekte ve ardından bu oyunun dosyalarını gerekli yerlere atmanız gerekmektedir. Sizler için paylaşılan indirme linklerinde bulunan tüm dosyalar son derece güvenli olup tüm virüs taraması yapılmıştır. FM 19 Mobile Save Dosyasını ücretsiz bir şekilde sunulan linkleri hemen kullanmaya başlayın.

Kurulum Hakkında

 • Oyunu 1 defa açtıktan sonra save dosyalarından birini ücretsiz bir şekilde hemen indirip kurulum yapabilirsiniz.
 • Save Kurulumu: Save dosyasını (takim_ismi.dat) Dahili depolama/Documents/Sports Interactive/Football Manager Mobile 2019/normal/games dosyasının içine atın. Eğer attığınız save dosyası oyunda gözükmüyorsa dosyanızın ismini fm_save1.dat yapın mutlaka düzelecektir.
 • Logo Paketi Kurulumu: RAR içindeki klasörü Documents/Sports Interactive/Football Manager 2019 Mobile/normal/graphics/logos içine çıkartın. Eğer normal/graphics/logos klasörleri yoksa, kendiniz oluşturup daha sonra çıkarma işlemi yapın. Son olarak aşağıdaki yeşille yazan işlemi yapın.
 • Kit Paketi Kurulumu: pictures klasörünü android/data/football.manager.games.fm19.mobile/files/installed/graphics içerisine çıkartın.
 • Face Paketi Kurulumu: pictures klasörünü android/data/football.manager.games.fm19.mobile/files/installed/graphics içerisine çıkartın.
 • Son olarak oyun ana menüsünde Ayarlar > Görüntüle > Kullanıcı Arayüzü > Temayı Yeniden Yükle yapın ve telefonu kesinlikle yeniden başlatmanız gerekmektedir.. Telefon açıldığı zaman kit ve logo paketi uygulanacaktır.

Sizlere açık açık anlattığımız Football Manager 2019 save dosyalarının kurulumu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer takıldığınız bir konu olursa mutlaka içerik altında bizlerden yardım isteyebilirsiniz.

vipguncel.com

Tüm İndirme Linkleri

FM 2019 Logo Paketi İndir

FM 2019 Kit Paketi İndir

FM 2019 Face (Yüz) Paketi İndir

GÜNCEL TRANSFERLİ SAVE DOSYALARINI İNDİR

 1. Türkiye – Süper Lig + Alt Ligler indir
 2. Almanya Ligi – Bundesliga indir
 3. Belçika Ligi – Jupiler Pro League indir
 4. Hollanda Ligi – Eredevise indir
 5. İtalya Ligi – Serie A indir
 6. İngiltere Ligi – Premier Lig indir
 7. İspanya Ligi – La Liga indir
 8. Fransa Ligi – Ligue 1 indir
 9. Portekiz Ligi – Liga NOS indir
 10. ABD Ligi – MLS indir