Football Manager 2019 Apk indir + Mobil Sürüm

Football Manager 2019 apk indir 

Football Manager 2019 apk indir ile hemen mejerlik oyununu ücretsiz olarak oynamaya hazır olun. Normal şartlarda Google Play Store mağazalarında ücretli olarak paylaşılan FM 2019 mobil oyunu sitemizde tamamen ücretsiz olarak paylaşılıyor. Full mobil sürümü android cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu menajerlik oyunu dünya çapında oynanan en ünlü spor oyunlarının başında geliyor.  SEGA tarafından geliştirilen Football Manager 2019 oyunundaki grafikler son derece yüksek kalitede olduğu için telefonunuzda boş alanın biraz fazla olması gerekmektedir. 

Football Manager 2019 apk indir oyununu belki eskilerden oynayan hala kişiler vardır. Bizlerinde daha küçük ve genç yaşlarda bilgisayardan oynadığımız Football Manager oyunu artık telefonlara taşındı. Üstelik bilgisayardan hiç bir eksiği olmadan. Play Store mağazalarında 59,99 TL satışa sunulan bu menajerlik oyununu edinmek için yapmanız gereken tek şey indirme linklerine tıklayarak telefonunuza oyunu kurmak olacaktır. Dünya

Football Manager 2019 mobil oyununda dünya üzerinde bulunan tüm ligler bulunmaktadır. Oldukça geniş bir altyapıya sahip olan menajerlik oyununda seçeceğiniz takıma yapacağınız taktiksel hamleler ile üst düzey başarıyı yakalayabilirsiniz. Sadece bir teknik direktör değil aynı zamanda takım başkanı olarakta görev yapacaksınız. Seçtiğiniz takıma ait stad, forma ve transfer gibi bir çok sorumluluklar sizlerin üzerinde olacak ve ona göre kendi bütçenizi oluşturacaksınız. Yapacağınız transferler son derece öneme sahip olup takımınıza katkı sağlayacak oyuncuları bulmanız gerekecek. Oyun içi satın alımlarında bulunduğu Football Manager 2019 oyununda sizleri bu dertten kurtarmak için oyun içi editör hilesinide sizlerle paylaşıyoruz.

Öncelikle bu oyunu telefonunuza kurup oynamanız için cihazınızın android sürümünün en az 4.1 olması gerekmektedir ve aksi takdirde çalışmayacaktır. Ayrıca oyun içinde gerçek oyuncu isimleri olmadığı için sizler için paylaşılan save dosyasını mutlaka kullanmanız gerekmektedir. Aksi olduğu takdirde gerçek isimleri ne yazıkki oyunda göremeyeceğiz. Sizler için paylaşılan ücretsiz apk indirme linklerine tıklayarak bu oyunu virüssüz bir şekilde hemen telefon veya tabletlerinize indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Football Manager 2019 mobil

vipguncel.com

APK Dosyasını İndir

Data Dosyasını İndir

Save Dosyasını İndir