Bus Simulator Ultimate Apk indir Full Andorid

Bus Simulator Ultimate

Zuuks Games tarafından ücretsiz olarak sunulan Bus Simulator Ultimate android oyununu sizlerle buluşturuyoruz.  Kendiniz için kurduğunuz Otobüs şirketi ile yolcu taşımacılığı yaparak para kazanmaya başlayıyorsunuz. Ardından kazandığınız paralar ile yeni otobüsler satın alarak yolcu kapasitesini çoğaltabilirsiniz. Oyun amacında şehirler arası otobüslerle yolcu taşıyarak şirketiniz için para kazanıyor ve daha fazla otobüs sahibi olmaya çalışıyorsunuz. Grafikleri telefon oyunu olarak oldukça kaliteli bir şekilde tasarlanmış olup oyun içi satın alımları mevcuttur.

Bus Simulator Ultimate oyunu ile Türkiye, Amerika, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Brezilya, Azerbaycan gibi dünyanın önde gelen ülkelerinde otobüs şirketini kur Dünyanın en büyük otobüs şirketleri arasına girmeye hazır olun. Özel Şehir terminalleri ile oyun gerçeklik payı artıyor ve kullanıcılar için daha zevkli bir oyun haline geliyor. Aynı zamanda oyun içerisinde yolcuların verdiği gerçek tepki ve puanlama sayesinde kazandığınız puanlar size olumlu yada olumsuz şekilde dönüş sağlıyor. Yolcuları alacağınız şehiri seçip diğer tarafta bırakacağınız yeride seçerek böylece yolculuğa başlamış oluyorsunuz. Yola çıktığınız zaman gişelerden geçiş yaparak otoban parası ödüyor ve bu seferden kazanacağınız paradan düşüyor.

Dünyanın farklı yerlerine açacağınız ofisler ile sadece Türkiye’de değil diğer tüm ülkelerde şirketinizi açabilir ve büyütebilirsiniz. Ayrıca oyun tamamen Türkçe olup diğer tarafta Türkçe Seslendirmeler oyunun ne kadar gerçekçi bir hal aldığını anlatır gibi. Basit bir oynama özelliği olan Bus Simulator Ultimate oyununu sitemizden ücretsiz olarak APK olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun Oynanışı;

 1. Aracınızı Start ve Stop tuşuna basarak çalıştırıp ileri tuşuna basın.
 2. Terminalde yolcuları almak için park alnına park edin ardından aracın bagaj ve kapılarını açın.
 3. Otobüsün bagaj kapakları açıldıktan sonra yolcuların bavullarını bagaja yerleştirmeye yardımcı olun.
 4. Fren ve Gaz butonlarına basarak otobüsünüzü ileri veya geri olarak yönetin.
 5. Ayarlar bölümünden aracı nasıl yönetmek istediğinizi kendinize göre seçebilirsiniz.

Oyunun Öne Çıkan Özellikleri;

 • Türkiye Haritası var
 • Özel şehir terminalleri (Esenler ve diğer şehir terminalleri gibi)
 • Terminallerde Tamamen Türkçe Anonslar
 • 13 Farklı Otobüs Modeli (Mercedes,Man gibi)
 • Gerçek Tepki Veren Yolcular ve Puanlama özelliği
 •  Paralı Otoban Girişleri
 • 250 Radyo istasyonu ve bunun gibi çok daha fazla aklımıza gelmeyen özellik.

Bus Simulator Ultimate Apk indir Full Andorid

vipguncel.com

Bus Simulator Ultimate Apk indir Full Andorid

Bus Simulator Ultimate Apk indir Full Andorid